Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

O nás

Lásku ke zvířatům jsem zcela jistě již zdědila, a byla v ní i vychvovávána. I když maminka je kynolog a strávila jsem s ní spousty času u psů, mne to táhlo ke kočkám. První kočičku jsem dostala už jako dítě a provázela mne krásných 16 let.

  Po pár letech bez tohoto krásného společníka jsem se rozhodla pořídit si další a začala jsem se poohlížet po té pravé. Okouzlila mne velká kočka vzezřením polodivokého, ale něžného zvířete s velmi přátelskou povahou. Mainská mývalí kočka.

Ke konci roku 2008 jsem si pořídila koťátko tohoto plemene, maličkou Indii. Původně jsem ji chtěla pouze na mazlíčka, ale toto plemeno mne natolik okouzlilo, že jsem se rozhodla založit vlastní malý chov a Indy se stala zakladatelkou. O sedm měsíců později k nám přibyla ještě kočička Daisy. Tu jsem již pečlivě vybírala na chov a štěstí mi přálo, z Daisy vyrůstá krásná, výstavně úspěšná kočička.

 V červnu 2010 se nám narodil první vrh a tou dobou také vznikla oficiálně chovná stanice Daisy Star, CZ. Z tohoto vrhu zůstal doma kocourek Ariazel, velká láska mého přítele, který se dík němu začal o kočičky zájímat a s jeho pomocí nyní pečujeme o všechny členy naší malé stanice.

 Naším cílem je především vytvořit milující domov a dobré podmínky pro naše kočičky a jejich potomstvo. A následně úmístění našich odchovů do vhodných, milujících domovů.

 

Koťátka, která se u nás narodí, mají od prvního dne kvalitní péči. Pečujeme nadstandartně už v době březosti o jejich maminku abychom zajistili co nejlepší vývoj potomstva a pohodu nastávající maminky. Po narození jsou pravidelně kontrolována, vážena a postupně s věkem plně socializována. Koťátka vychováváme jako součást rodiny, mají přístup do celého bytu a jsou navyklá na každodenní děj domácnosti.

 V devíti týdnech jsou poprvé očkována a před odchodem do nových domovů ještě přeočkována. Jsou pravidelně odčervená.

Škola hrou je pro koťátko přirozené a pro obě strany zábavné :o)

TOPlist